מיתוג מוצלח בעזרת כובע

 

ההשקעה בפריטי לבוש ממותגים מתבססת על ההנחה, כי לנראות של המותג יש השפעה משמעותית על פעילותו המסחרית או על המודעות של הקהלכבר שנים שהדפסה על כובעים, חולצות ופריטים שונים מהווה חלק אינטגרלי ממהלכי שיווק של חברות, ארגונים וגופים שונים המעוניינים להגביר את המודעות של הקהל לפעילותן או לקדם מכירות. מדובר בשלב נוסף במיתוג של חברה, ארגון או גוף כלשהו.

ההשקעה ביצירת פריטי לבוש ממותגים מתבססת על ההנחה, כי לנראות של המותג יש השפעה משמעותית על פעילותו המסחרית או על המודעות של הקהל.

 

בכל פעם ששמה של חברה, למשל, הוצג בציבור אותה חברה זוכה להזדמנות שיווקית. בכל פעם ששם החברה או הלוגו שלה מוצג על כובע, תיק, מחזיק מפתחות, חולצה או כל פריט אחר, נרשמת עליה במודעות של הקהל ושמה של החברה זוכה לקידום.  

 

אם חברה בוחרת להלביש את המועסקים שלה בפריטי הלבוש הממותגים היא מקדמת את אחוות הצוותים שעובדים עבורה. הדפסת הלוגו על חולצות זהות או הדפסה על כובעים מגבירות את תחושת השייכות של העובדים לצוות. כמו כן, על מנת שכל אנשי הצוות ילבשו את הפריטים בגאווה מומלץ להבטיח התאמה במידות ואולי הדפסה על גבי פריטים אופנתיים וטרנדיים.

 

על מנת שההדפסה על פריטי הלבוש הממותגים תהיה מוצלחת, מומלץ להשקיע בבחירת העיצוב הנבחר להדפסה. כדאי להשקיע בעיצוב מעניין, שימשוך את תשומת ליבו של הקהל שייחשף לפריטים הממותגים. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות עיצוב שיגרום לאנשים לשאול שאלות באשר לפעילות החברה ולשירותים או למוצרים אותם היא מספקת.

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על:  חולצות לחוגי ילדים

053-941-9005​

המרץ 3, קומה ב', תל אביב 
טלפון: 053-941-9005 

t.maga.meshi@gmail.com

חפשו אותנו בפייסבוק

 

חפשו אותנו בפייסבוק 'מגע משי חולצות מודפסות'