הדפסה על חולצות למותגי אופנה 

 

אופנה בהדפסה
מה תוכלו למצוא בבתי הדפוס כשתרצו להדפיס תכנים משתנים על החולצות של מותג האופנה שלכם?

 

אחד השירותים הרווחים ביותר שמציעים כיום בתי דפוס ברחבי הארץ הוא הדפסה על מוצרי טקסטיל ועל פריטי לבוש שונים. בהמשך לכך, הדפסה על חולצות למותגי אופנה מהווה חלק משמעותי מנתח הפעילות של בתי הדפוס השונים. לצד הדפסה על חולצות למותגי אופנה, אפשר למצוא גם הדפסה על מוצרי טקסטיל אחרים, כגון פריטי לבוש אחרים, בהם גם גופיות ספורט, מכנסיים מסוגים שונים, גרביים, כובעים וכולי.

 

תהליך קבלת החולצות המודפסות פשוט ומהיר. לאחר שמאתרים את בית הדפוס המתאים, מבצעים את ההזמנה עם פירוט על התוכן אותו מעוניינים להדפיס על החולצות, מספר היחידות, המידות הדרושות הגזרות, הבד והצבע. יש לציין כי בתי דפוס שונים יציעו מפרט רחב של חולצות במחירים שונים, שנעים בהתאם לסוג הבד ולאיכותו. ככל שבד יהיה איכותי יותר, החולצה תהיה עמידה למשך זמן רב יותר והמחיר יהיה גבוה יותר.

 

אם מעוניינים בהדפסה על חולצות למותגי אופנה בהם ישנם מעצבים שמעורבים בייצור הקולקציה, יתכן התהליך ידרוש מספר שלבים נוספים, שכוללים התאמות לדרישות של אותם המעצבים בהתאם לחזון האמנותי שלהם. כמו כן, אם מדובר על חולצות שמשלבות מספר אפליקציות, יתכן ובית הדפוס לא יספק את החולצות עצמן. עם זאת, יש לציין, כי לרוב בתי הדפוס הרלוונטיים תהיה קולקציה שלמה של חולצות שיוצעו ללקוחות.

 

יש לציין, כי כיום ניתן להדפיס תכנים משתנים על כמות מצומצמת יחסית של חולצות, בעלויות נמוכות יחסית. זאת, בהמשך לאפשרות להשתמש בשיטת הדפוס הדיגיטלי ולספק מהדורה מוגבלת של פריטים עם תוכן שונה על כל אחד מהם.

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על:  חולצות מצחיקות לאירועים

053-941-9005​

המרץ 3, קומה ב', תל אביב 
טלפון: 053-941-9005 

t.maga.meshi@gmail.com

חפשו אותנו בפייסבוק

 

חפשו אותנו בפייסבוק 'מגע משי חולצות מודפסות'