חולצות מודפסות

 

כיום ניתן להיתקל בלא מעט חולצות שאנשים וילדים לובשים, כך שכבר לא מדובר בתחום שנושק רק לעולם הילדים, אלא כיום ניתן לראות יותר ויותר מבוגרים אשר הולכים ביום יום עם חולצות מודפסות – בין אם מדובר בחולצות סוף מסלול, חולצות שבאות להעביר מסר, חולצות שממתגות חברות, חולצות בעלות הלצות משפחתיות, חולצות שניתנות כמזכרת מטעמו של ארגון וכדומה.

 

שיטות הדפסה

יש מגוון שיטות שמאפשרות להדפיס על חולצות, כאשר חלק מהן יותר מושקעות כיוון שהן מתייחסות להדפסת טקסטיל או להדפסת משי, אך חלק מהן יותר פשוטות ואף יותר נזילות, ופה מדובר בהדפסה דיגיטלית. ע”י השיטה הדיגיטלית ניתן להוזיל את עלויות ההדפסה ואף ניתן להדפיס כל צבע רצוי ואף מבחר עיצובים מורכבים, וזאת כיוון שראשית כל מדפיסים על נייר, ואת מה שמודפס עליו מעבירים לחולצה באמצעות שימוש בחום מבוקר.

 

מתנה מושקעת באופן קל ונוח

יש לדעת שעל מנת להתחיל להעניק חולצה מודפסת כמתנה, אין צורך לצאת מהבית, אלא ע”י שליחת קובץ לבית דפוס שמחזיק בציוד מקצועי, ניתן להשיג את המוצר המוגמר, כך שמדובר בהליך מאוד נוח ופשוט, ממש כשם שניתן לשלוח לחנות דפוס קובץ עבור הדפסה על גיליון. מכאן שניתן להכין לילדה חולצה עם דמות שהיא אוהבת, ניתן להכין לבעל חולצה עם אמרה שהוא אוהב, ניתן להכין לצוות הגננות חולצה עם מזכרת מהילדים וכדומה, כך שכל שיש לעשות זה להיות מודעים להיצע ולנצל זאת.

 

כלי שיווקי

כיום ניתן להשיג חולצות מודפסות במחיר מינימלי, ועל כן גם ניתן למצוא חברות שבוחרות להעניק ללקוחות חולצות מודפסות מתנה, ולו כי לוגו החברה מוטבע על גבי החולצה. מכאן שהלקוח יוצא מרוצה, ולו כיוון שקיבל מתנה שימושית ואילו החברה מרוויחה פרסומת ניידת.

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על: הדפסת חולצות לחתונה

053-941-9005​

המרץ 3, קומה ב', תל אביב 
טלפון: 053-941-9005 

t.maga.meshi@gmail.com

חפשו אותנו בפייסבוק

 

חפשו אותנו בפייסבוק 'מגע משי חולצות מודפסות'