הדפסה על כובעים

 

ההתפתחויות של העשורים האחרונים שחלו בענף הדפוס הביאו איתן מגוון בלתי מוגבל של אפשרויות; כל אחד יכול להדפיס כל דבר. מעבר לכך, התחזיות מנבאות שיגיע היום בו אפילו כל אחד יוכל להדפיס במדפסת הביתית שלו כיסאות או משחת שיניים. כובעים וכובעי מצחייה בפרט הם המוצרים היותר הפופולאריים כיום ברשימת המוצרים עליהם ניתן להדפיס בהתאמה אישית.


טכנולוגיות הדפוס מאפשרות הדפסה על כובעים בהתאם לדרישותיו המשתנות של הלקוח. ההדפסה מתבצעת במהירות, ביעילות וברמת דיוק יוצאות דופן. על מנת לבחור את הכובע הנכון עליו מעוניינים לבצע הדפסה בהתאמה אישית, חשוב לקחת בחשבון את התקציב, את השימוש שיעשה בכובע ואת סגנון המראה המבוקש. על מנת שהכובע יהיה נוח ויתאים לכל מידת ראש, מומלץ לבחור בכובע עם סוגר מתכוונן. כדאי לקחת בחשבון שכובע מצחייה עם סוגר מתכוונן ממתכת יהיה גבוה יותר מכובע מצחייה עם סוגר מתכוונן מפלסטיק.


גם לאיכות הבד והפלסטיק, מהם עשוי הכובע, יש השפעה משמעותית על המחיר. אם מדובר בכובעים שישמשו לקבוצת ספורטאים ניתן לבחור בבדים אווריריים יחסית שמחירם יהיה נמוך בהשוואה לבדים עבים בעלי מספר שכבות. עם זאת, אם מדפיסים על כובעי מצחייה המיועדים לספורטאים חשוב לוודא שהבד יהיה נושם, נעים במגע עם הראש ונוח במצבי מאמץ גופני קיצוני. סוג הבד עשוי להשפיע על סוג ההדפסה והדיו בהם יש צורך על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. גם מרכיבים אלה ישפיעו, בסופו של דבר, על המחיר.

 

אלו קראו מאמר זה, התעניינו גם ב:  מיתוג בעזרת כובע

053-941-9005​

המרץ 3, קומה ב', תל אביב 
טלפון: 053-941-9005 

t.maga.meshi@gmail.com

חפשו אותנו בפייסבוק

 

חפשו אותנו בפייסבוק 'מגע משי חולצות מודפסות'