הדפסה על תיקים

הדפסה על תיקים

על מנת ליצור תיק ייחודי כמותו לא ניתן למצוא אצל אף אחד אחר, אין צורך להוציא הרבה כסף, אלא ע”י רכישת תיק יחסית פשוט, ניתן להוסיף הרבה עניין ע”י הדפסת גרפיקה על גבי המצע של התיק. כמו כן, אם אינכם בקטע של עיצוב אישי ויצירתיות, הרי שטוב לדעת שיש עוד שימוש עבור הדפסה על תיקים, ולו כי כיום חברות גדולות בוחרות לצ’פר את הלקוחות שלהם (ישנים וחדשים), ע”י חלוקת מתנה איכותית כגון חולצה מודפסת או משהו קצת יותר מקורי כמו תיק מודפס, ולו כיוון שכך הלקוח יוצא מרוצה, ואילו החברה מקבלת יותר פרסום.

 

מיקום ההדפס וסוג התיק

לצד חלוקת תיקים מודפסים ללקוחות, נציין שגם ניתן לחלק תיקים מודפסים לעובדים ואף לבני משפחה, אנשים שעברו ביחד קורס וכדומה, ולו כי הרווח הוא גדול, ההוצאה קטנה ואנשים תמיד שמחים לקבל במתנה פריט שימושי כגון תיק. עם זאת, על מנת באמת להפיק את המרב מאותו תיק מודפס, הרי שגם ישנה חשיבות למקום ולגודל של ההדפסה, וגם ישנה חשיבות לא מבוטלת לסוג התיק שנבחר. על כן חשוב ביותר לפנות למקום שיודע להציע מבחר תיקים והדפסות, כגון: הדפסה על תיקי בד ומוצרי טקסטיל אחרים. זאת לצד צוות מקצועי שבין היתר כולל מעצב, וזאת על מנת לזכות בתוצאה מרשימה.

 

שיטות דפוס

כיום ניתן למצוא מספר שיטות שנכונות עבור הדפסה על תיקים, כאשר שתי השיטות הידועות מתמקדות בשיטת הדפס משי ובשיטת הדפס ע”י שימוש בגלופה. לא נאריך אודות השיטות השונות, אך כן נציין ששתיהן מובילות לתוצאות איכותיות, אך יש מקרים עבורם יהיה יותר חסכוני לבחור בשיטת הגלופה, ויש מקרים עבורם יהיה יותר נכון לבחור בשיטת הדפס משי. על כן כאשר בוחרים בית עסק עבור הדפס, הרי שמומלץ לפנות למקום שיודע להציע את שתי השיטות, ולו על מנת לבחור באופן מושכל בשיטה הנכונה והרווחית ביותר.

 

053-941-9005​

המרץ 3, קומה ב', תל אביב 
טלפון: 053-941-9005 

t.maga.meshi@gmail.com

חפשו אותנו בפייסבוק

 

חפשו אותנו בפייסבוק 'מגע משי חולצות מודפסות'