הדפסה על כובעים

יש דברים שהם תמיד שימושיים ושתמיד יש בהם צורך, ועל כן גם אם יש כבר מספר פריטים מאותו סוג בבית, עדיין כיף לקבל פריט נוסף, ולו על מנת לגוון, או על מנת לכפר על הפריט הקודם שהלך לאיבוד. על כן חברות רבות שחושבות איזו מתנה להעניק ללקוחות שלהם - בוחרות בכובעים ממותגים. הדפסה על כובעים או הדפסה על חולצות זו בהחלט דרך להעניק ללקוח מתנה פרקטית ותוך כדי החברה זוכה לפרסומת ניידת שאינה מבקשת דבר בתמורה.

 

לבחור נכון

כיום ניתן למצוא מגוון חברות שמציעות שירותי הדפסה על כובע, ועל כן על מנת לקבל החלטה מושכלת, אין לבחור בכל חברה, אלא יש לתעדף חברה בעלת ניסיון, ציוד ייעודי, שירות אדיב ויכולת לספק כובעים מודפסים בכמות הרצויה ביעד הרצוי ואף באיכות גבוהה. כמו כן יש לבחון על אלו כובעים אותה חברה יודעת להדפיס, וזאת כי יש מקרים עבורם יהיה יותר נכון להדפיס על כובעי מצחייה, ויש מקרים עבורם יהיה יותר נכון להדפיס על כובעי “טמבל”. כיצד בוחרים? ובכן פה יש להתייחס אל אופי קהל היעד. כך למשל אם מדובר בילדי גן, הרי שמומלץ לבחור בכובעי “טמבל” ואם מדובר בעובדי חברת הייטק, הרי שאז רצוי לתעדף כובעי מצחייה שמסווגים כיותר “רציניים”.

 

עניין של עונה

אמנם כשמדובר על כובעים מודפסים, חושבים בעיקר על כובע מצחייה בחודשי הקיץ. יחד עם זאת, אין לוותר על הענקת כובע מודפס בחודשי החורף, כי כאמור ניתן בהחלט להדפיס על כובעי צמר. מדובר על מצע בעל טקסטורה שונה, אך גם עליו ניתן להדפיס – כל עוד פונים לחברה מקצועית.

אולי תהיו מעוניינים גם ב:

 

הדפסה על חולצות

 

הדפסות אופנה 

053-941-9005​

המרץ 3, קומה ב', תל אביב 
טלפון: 053-941-9005 

t.maga.meshi@gmail.com

חפשו אותנו בפייסבוק

 

חפשו אותנו בפייסבוק 'מגע משי חולצות מודפסות'